Φωτιστικό - Προβολέας LED-SMD 10W/230V/6200K/IP65/Μαύρο
- Αρχική
- Σπίτι
- Φωτισμός
- LED Προβολείς
- Αναζήτηση
Φωτιστικό - Προβολέας LED-SMD 10W/230V
6200K/IP65/Μαύρο
Περιοχές εφαρμογής
- Αντικατάσταση για προβολείς με λαμπτήρες αλογόνου
- Δημόσιοι χώροι
- Προσόψεις κτιρίων
- Περιοχές κατασκευών
- Διακόσμηση
Χαρακτηριστικά προϊόντος
- Απόδοση φωτιστικού : RA >80 , PF > 0.90
- Με 12led chip SMD 2835
- Φωτεινότητα : 1100 Lm
- Γωνία δέσμης : 120°
- Τύπος προστασίας: IP65
- Προβολέας Led-SMD economy 230V 10W
- Μαύρο Αλουμίνιο Σώμα
- Ψυχρό Λευκό Φως : 6200K
- Διαστάσεις: Μ:98mm Π:70mm Υ:30mm
Περιεχόμενα Συσκευασίας
1 Χ Φωτιστικό - Προβολέας LED-SMD 10W/230V/6200K/IP65/Μαύρο
Ετικέτες: Φωτιστικά, Προβολέας, IP65, Στεγανός, Ψυχρό Λευκό φως, 6200K
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FLOOD LED 20W/6500 BK 100DEG IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόFLOOD LED 20W/6500K BLACK 100DEG IP65 To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - FLOOD LED 20W/6500K 100DEG IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστημένο καλώδιο περίπου 1 ..
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FLOOD LED 20W/4000 BK 100DEG IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόFLOOD LED 20W/4000K BLACK 100DEG IP65 To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - FLOOD LED 20W/4000K 100DEG IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστημένο καλώδιο περίπου 1 ..
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FLOOD LED 20W/4000 Sensor BK 100DEG IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόFLOOD LED 20W/4000K Sensor BLACK 100DEG IP65 To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - FLOOD LED 20W/4000K Sensor 100DEG IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα με αισθητήρα κίνησης έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και π..
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FLOOD LED 20W/6500 WT 100DEG IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόFLOOD LED 20W/6500K WHITE 100DEG IP65 To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - FLOOD LED 20W/6500K WT 100DEG IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστημένο καλώδιο περίπου..
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FLOOD LED 30W/6500 BK 100DEG IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόFLOOD LED 30W/6500K BLACK 100DEG IP65 To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - FLOOD LED 30W/6500K 100DEG IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστημένο καλώδιο περίπου 1 ..
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FLOOD LED 30W/4000 WT 100DEG IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόFLOOD LED 30W/4000K WHITE 100DEG IP65 To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - FLOOD LED 30W/4000K 100DEG IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστημένο καλώδιο περίπου 1 ..
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FLOOD LED 10W/4000 WT 100DEG IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόFLOOD LED 10W/4000K WHITE 100DEG IP65 To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - FLOOD LED 10W/4000K WT 100DEG IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστημένο καλώδιο περίπου..
Φωτιστικό - Προβολέας LED-SMD 100W/230V/6200K/120DEG/IP65/Μαύρο
Orno - Φωτιστικό Προβολέας με Ανιχνευτή Κίνησης 30w 4000k ip65
Orno - Φωτιστικό Προβολέας 10w 4000k ip65
Orno - Φωτιστικό Προβολέας 20w 4000k ip65
LEDVANCE OSRAM Προβολέας - LED με ανιχνευτή κίνησης 10W/4000K
LEDVANCE OSRAM ΠροβολέαςLED με ανιχνευτή κίνησης 10W/4000K Ο LEDVANCE OSRAM Προβολέας LED με ανιχνευτή κίνησης 10W/4000K είναι ένας προβολέας εύκολος στην σύνδεση και με μεγάλη ανθεκτικότητα.Πλεονεκτήματα προϊόντοςΚάλυμμα από σκληρό γυαλί ..
Φωτιστικό - Προβολέας LED-SMD 20W/230V/Πράσινο/IP65/Μαύρο
Φωτιστικό - Προβολέας LED-SMD 20W/230VΠράσινο/IP65/ΜαύροΦωτιστικό - Προβολέας LED-SMD 20W/230V/Πράσινο/IP65/Μαύρο είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα έτοιμο για σύνδεση.Πλεονεκτήματα προϊόντοςΈως και 90% εξοικονόμηση ενέργειας σε σύγκριση με προβολείς..
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FLOOD LED 30W/6500 BK 100DEG IP65 3600 lm
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόΠροβολέας FLOOD LED 30W/6500 BK 100DEG IP65 3600 lmTo LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - FLOOD LED 30W/6500K 100DEG IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστημένο καλώδιο πε..
Βάση ορθοστάτης διπλή για προβολείς
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FL PFM 20W/4000K Sensor BK IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόΠροβολέας FL PFM 20W/4000K Sensor BK IP65To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FL PFM 20W/4000K Sensor BK IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα με αισθητήρα κίνησης έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστ..
LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FL PFM 50W/4000K Sensor BK IP65
LEDVANCE OSRAM ΦωτιστικόΠροβολέας FL PFM 50W/4000K Sensor BK IP65To LEDVANCE OSRAM Φωτιστικό - Προβολέας FL PFM 50W/4000K Sensor BK IP65 είναι ένα φωτιστικό τύπου προβολέα με αισθητήρα κίνησης έτοιμο για σύνδεση καθώς συμπεριλαμβάνει και προ-εγκατεστ..