23.0034.74/W GBC Κερί 6W/E14/4000K/230V/Διάφανο-Filament
- Αρχική
- Σπίτι
- Φωτισμός
- Λάμπες
- Λάμπες LED Filament - Διακοσμητικές
- Αναζήτηση
RP Κερί Διάφανο-Filament
6W/E14/3000K/230V
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
- Υποδοχή : E14
- Σχήμα: Κερί
- Τυπολογία: C35
- Ισχύς: 6w
- Ισοδυναμία: 60w
- Τύπος φωτός: Φυσικό
- Θερμοκρασία χρώματος: 4000 K
- Φωτεινή ροή: 826 Lm
- Ρυθμιζόμενος φωτισμός: Όχι
- Τύπος LED: Λευκό νήμα
- Γωνία φωτισμού: 360°
- Υλικό: Γυαλί/Αλουμίνιο
- Δείκτης χρωματικής απόδοσης (CRI): 80
- Τροφοδοσία: 230 Vac
- Μέσοι κύκλοι ON-OFF: 10000
- Μέση διάρκεια: 20000 ώρες
- Διαστάσεις: Ø35x98 mm
- Κλάση: E
- Ενεργειακή απόδοση: E
Περιεχόμενα Συσκευασίας
1x 23.0034.74/W GBC Κερί 6W/E14/4000K/230V/Διάφανο-Filament
Ετικέτες: GBC, 23.0034.74/W, Λάμπα, Λαμπτήρας, LED Filament, E14, 4000K
RP Λάμπα - LED E27/6W/Warm DIM. GOLDEN-Filament
RP Κερί - LED E14/4W/Warm DIM. GOLDEN-Filament
AD - LED ΛΑΜΠΑ COG ΑΒΟΚΑΝΤΟ ST64 Φ64 ΜΕΛΙ Ε27 6W ΘΕΡΜΟ 2200K
AD - LED ΛΑΜΠΑ COG ΑΒΟΚΑΝΤΟ ST64 Φ64 ΜΕΛΙ Ε27 6W ΘΕΡΜΟ 2200K H AD - LED ΛΑΜΠΑ COG ΑΒΟΚΑΝΤΟ ST64 Φ64 ΜΕΛΙ Ε27 6W ΘΕΡΜΟ 2200K διακρίνεται για την μικρή κατανάλωση ενέργειας , ιδιόμορφη εμφάνιση.Τεχνικά ΧαρακτηριστικάLed Αβοκάντο ST64 ΜελίΚάλυκας :..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - DIM LED CLA60 7W/2700K E27 230V B22D
LEDVANCE OSRAM ΛάμπαDIM LED CLA60 7W/2700K E27 230V B22DΗ LEDVANCE OSRAM Λάμπα - DIM LED CLA60 7W/2700K E27 230V B22D, είναι μία λάμπα με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.Πλεονεκτήματα προϊόντοςΣχεδιασμός, διαστάσεις, φωτεινή ροή συγκρίσιμη με λαμπτή..
RP Λάμπα - LED E27/8W/Warm Dimmable Golden-Filament
AD - LED Λάμπα COG Αβοκάντο ST64 Ντιμαριζόμενο Μελί Ε27 8W Θερμό 2200K
AD - LED Λάμπα COG ΑβοκάντοST64 Ντιμαριζόμενο Μελί Ε27 8W Θερμό 2200K H LED Λάμπα COG Αβοκάντο ST64 Ντιμαριζόμενο Μελί Ε27 8W Θερμό 2200K διακρίνεται για την μικρή κατανάλωση ενέργειας, ιδιόμορφη εμφάνιση. Τεχνικά ΧαρακτηριστικάLed Αβοκάντο ST64 Μελί..
AD - LED Λάμπα COG Globe Φ125 Ντιμαριζόμενο Μελί Ε27 8W Θερμό 2200K
AD - LED Λάμπα COG GlobeΦ125 Ντιμαριζόμενο Μελί Ε27 8W Θερμό 2200K H LED Λάμπα COG Globe Φ125 Ντιμαριζόμενο Μελί Ε27 8W Θερμό 2200K διακρίνεται για την μικρή κατανάλωση ενέργειας, ιδιόμορφη εμφάνιση. Τεχνικά ΧαρακτηριστικάLed Globe Φ125 Μελί COG Ε27 ..
AD - LED Λάμπα Πισίνας PAR56 20W 12VAC/DC 120° 6500Κ ψυχρό
AD - LED Λάμπα ΠισίναςPAR56 20W 12VAC/DC 120° 6500Κ ψυχρό LED Λάμπα Τύπου πισίνας PAR56 20W 12V AC/DC με 225SMD led chip 2835Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΔέσμη 120°Γυάλινο ΣώμαΨυχρό φως2000lumenΦ:177mm L:108mmΠεριεχόμενα Συσκευασίας1x AD - LED Λάμπα Πι..
AD - LED Πλαφονιέρα Οβάλ με Ανιχνευτή 12W 4000K IP54 Λευκή
AD - LED Πλαφονιέρα Οβάλ με Ανιχνευτή12W 4000K IP54 Λευκή Η LED Πλαφονιέρα διαθέτει ανιχνευτή κίνησης μικροκυμάτων. Έχει βάση λευκή και κάλυμμα ματ.Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΠλαφονιέρα Οβάλ Led SMD 12W 230VΜε Ανιχνευτή Κίνησης ΜικροκυμάτωνΛευκή Βάση..
AD - LED Λάμπα Πισίνας PAR56 15W 12VAC/DC 120° 6500Κ ψυχρό
AD - LED Λάμπα ΠισίναςPAR56 15W 12VAC/DC 120° 6500Κ ψυχρό LED Λάμπα Τύπου πισίνας PAR56 15W 12V AC/DC με 225SMD led chip 4014Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΔέσμη 120°Γυάλινο ΣώμαΨυχρό φως1500lumenΦ:177mm L:108mmΠεριεχόμενα Συσκευασίας1x AD - LED Λάμπα Πι..
AD Λάμπα Οικονομίας Σκληράς Υάλου PAR38 E27 23W Κόκκινη
AD Λάμπα Οικονομίας Σκληράς ΥάλουPAR38 E27 23W ΚόκκινηAD Λάμπα Οικονομίας Σκληράς Υάλου PAR38 E27 23W ΚόκκινηΤεχνικά ΧαρακτηριστικάΛευκό πλαστικό σώμα8000hΚόκκινο ΦωςΜ: 135 χλστΠεριεχόμενα Συσκευασίας1x AD Λάμπα Οικονομίας Σκληράς Υάλου PAR38 E27 23W..
RP Διακοσμητικός ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ‘VORTEX’ G125 Μεταλλικό Πλαίσιο Dim 4.9W
RP Διακοσμητικός ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ‘VORTEX’ G125 Μεταλλικό Πλαίσιο Dim 4.9W H RP Διακοσμητικός ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ‘VORTEX’ G125 Μεταλλικό Πλαίσιο Dim 4.9W διακρίνεται για πρωτοποριακό σχέδιο από την LYTOS LUCE by redled ,και για την μικρή κατανάλωση ενέργειας. Ιδανικ..
RP Διακοσμητικός Λαμπτήρας ‘DNA’ G125 Σκούρο γυαλί Dim 3.5W
RP Διακοσμητικός ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ‘DNA’ G125 Σκούρο γυαλί Dim 3.5W H RP Διακοσμητικός Λαμπτήρας ‘DNA’ G125 Σκούρο γυαλί Dim 3.5W διακρίνεται για πρωτοποριακό σχέδιο από την LYTOS LUCE by redled ,και για την μικρή κατανάλωση ενέργειας. Ιδανική για διακ..
RP Διακοσμητικός ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ‘VORTEX’ G200 Μεταλλικό Πλαίσιο Dim 4.9W
RP Διακοσμητικός ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ‘VORTEX’ G200 Μεταλλικό Πλαίσιο Dim 4.9W H RP Διακοσμητικός ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ‘VORTEX’ G200 Μεταλλικό Πλαίσιο Dim 4.9W διακρίνεται για πρωτοποριακό σχέδιο από την LYTOS LUCE by redled ,και για την μικρή κατανάλωση ενέργειας. Ιδανικ..