AD Λαμπάκι LED - Νυκτός/Ψυγείου Ε14/230V/3W/6200Κ Ψυχρό
- Αρχική
- Σπίτι
- Φωτισμός
- Λάμπες
- Λάμπες LED Νυκτός E14
AD Λαμπάκι LED
Νυκτός/Ψυγείου Ε14/230V/3W/6200Κ Ψυχρό
Περιοχές εφαρμογής
- Αντικατάσταση Λαμπτήρα Φούρνου
- Φωτισμός
Χαρακτηριστικά προϊόντος
- Λαμπάκι led E14/3W/230V
- Τύπου Ψυγείου/Νυκτός
- Με 51msd led chip 2835
- Ευρείας Δέσμης 270°
- Ματ Κάλυμμα
- Ψυχρό φως 6200k
- 300lumen
- Ra>80
- Pf>0.4
- Φ19mm L:52mm
Ετικέτες: AD, Λάμπα, Λαμπτήρας, E14, Νυκτός, Ψυγείου
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 35 36° 3.2 W/2700K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 35 36° 3.2 W/2700K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 35 36° 3.2 W/2700K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 5W/2700K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 5W/2700K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5W/2700K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήματα ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 5W/6500K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 5W/6500K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5W/6500K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήματα ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 3.6W/6500K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 3.6W/6500K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 3.6W/6500K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήμ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 3.6W/3000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 3.6W/3000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 3.6W/3000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήμ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα DIM - Σποτ PAR 16 35 36° 4.5W/4000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Dim ΛάμπαPAR 16 35 36° 4.5W/4000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 35 36° 4.5W/4000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,δυνατότητα χρήσης ροοστάτη για ρύθμιση της φωτεινότητας και..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα DIM - Σποτ PAR 16 50 36° 5.9W/4000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Dim ΛάμπαPAR 16 50 36° 5.9W/4000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5.9W/4000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,δυνατότητα χρήσης ροοστάτη για ρύθμιση της φωτεινότητας και..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα DIM - Σποτ PAR 16 50 36° 5.9W/3000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Dim ΛάμπαPAR 16 50 36° 5.9W/3000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5.9W/3000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,δυνατότητα χρήσης ροοστάτη για ρύθμιση της φωτεινότητας και..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - HALOPIN 66733 PRO 35W/G9 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα ΑλογόνουHALOPIN 66733 PRO 35W/G9 230 V Η Λάμπα LEDVANCE OSRAM HALOPIN 66733 PRO 35W/G9 230 V , είναι μία λάμπα αλογόνου με απίστευτα μικρές διαστάσεις για χρήση στα επαναστατικά νέα σχέδια φωτιστικών, αλλά και παλαιού&n..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 5W/4000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 5W/4000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5W/4000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήματα ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 4.3W/4000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 4.3W/4000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 4.3W/4000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήμ..