AD Λάμπα - Αλογόνου ECO G9/28W/230V/2700K/Διάφανη
AD Λάμπα-Αλογόνου ECO
G9/28W/230V/2700K/Διάφανη
Περιοχές εφαρμογής
  • Οικιακές εφαρμογές
  • Εφαρμογές εξωτερικού χώρου μόνο σε κατάλληλα φωτιστικά
Χαρακτηριστικά προϊόντος
  • Αλογόνου ECO τύπου
  • Εξοικονόμηση ενέργειας: - 30%
  • Watt: 28W = 40W
  • Θερμοκρασία χρώματος: 2700K Warm
  • Τύπος βάσης: G9
  • Lummen: 370lm
  • Τάση: 230V
  • Διαστάσεις: Υ x Π = 45×15mm
  • Μοίρες: 300ο
  • Φωτεινότητα: Μη ρυθμιζόμενη - Χωρίς ρύθμιση φωτεινότητας.
Περιεχόμενα Συσκευασίας
1x AD Λάμπα - Αλογόνου ECO G9/28W/230V/2000K/Διάφανη
Γράψτε μια αξιολόγηση
Σημείωση: η HTML δεν επεξεργάζεται!
    Κακή           Καλή
  • Κωδικός Προϊόντος: 515376
  • Διαθεσιμότητα: 30
Ετικέτες: AD, Λάμπα, G9, 230V, 28w, Eco, Αλογόνου