RP Λάμπα - LED G9/8.5W/220V/4000K Ceramic+Pc
- Αρχική
- Σπίτι
- Φωτισμός
- Λάμπες
- Λάμπες LED G9 - GU10
- Αναζήτηση
RP Λάμπα
LED G9/8.5W/220V/4000K Ceramic+Pc
Περιοχές εφαρμογής
- Οικιακές εφαρμογές
- Εφαρμογές εξωτερικού χώρου μόνο σε κατάλληλα φωτιστικά
Χαρακτηριστικά προϊόντος
- Θερμοκρασία χρώματος: 4000K Θερμό Λευκό
- Watt : 8.5W
- Κάλυκας : G9
- Lummen : 720lm
- Τάση : 220-240V
- Διαστάσεις : Υ x Π = 73×18mm
- Μοίρες : 360ο
- Φωτεινότητα : Μη ρυθμιζόμενη
- Στεγανότητα: IP20
Περιεχόμενα Συσκευασίας
1x RP Λάμπα - LED G9/8.5W/220V/4000K Ceramic+Pc
Ετικέτες: RP, Λάμπα, LED, G9, Θερμό Λευκό, Ημέρας, 4000Κ
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 35 36° 3.2 W/2700K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 35 36° 3.2 W/2700K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 35 36° 3.2 W/2700K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 5W/2700K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 5W/2700K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5W/2700K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήματα ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 5W/6500K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 5W/6500K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5W/6500K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήματα ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 3.6W/6500K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 3.6W/6500K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 3.6W/6500K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήμ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 3.6W/3000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 3.6W/3000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 3.6W/3000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήμ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα DIM - Σποτ PAR 16 35 36° 4.5W/4000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Dim ΛάμπαPAR 16 35 36° 4.5W/4000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 35 36° 4.5W/4000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,δυνατότητα χρήσης ροοστάτη για ρύθμιση της φωτεινότητας και..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα DIM - Σποτ PAR 16 50 36° 5.9W/4000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Dim ΛάμπαPAR 16 50 36° 5.9W/4000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5.9W/4000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,δυνατότητα χρήσης ροοστάτη για ρύθμιση της φωτεινότητας και..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα DIM - Σποτ PAR 16 50 36° 5.9W/3000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Dim ΛάμπαPAR 16 50 36° 5.9W/3000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5.9W/3000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,δυνατότητα χρήσης ροοστάτη για ρύθμιση της φωτεινότητας και..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - HALOPIN 66733 PRO 35W/G9 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα ΑλογόνουHALOPIN 66733 PRO 35W/G9 230 V Η Λάμπα LEDVANCE OSRAM HALOPIN 66733 PRO 35W/G9 230 V , είναι μία λάμπα αλογόνου με απίστευτα μικρές διαστάσεις για χρήση στα επαναστατικά νέα σχέδια φωτιστικών, αλλά και παλαιού&n..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 5W/4000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 5W/4000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 5W/4000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήματα ..
LEDVANCE OSRAM Λάμπα - Σποτ VALUE PAR 16 50 36° 4.3W/4000K GU10 230V
LEDVANCE OSRAM Λάμπα-ΣποτVALUE PAR 16 50 36° 4.3W/4000K GU10 230VΗ Λάμπα LEDVANCE OSRAM LED VALUE PAR 16 50 36° 4.3W/4000K GU10 230V, είναι μία λάμπα τύπου σποτ με πολύ χαμηλή κατανάλωση ενέργειας ,για αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου Πλεονεκτήμ..